Papuga aleksandretta

Zwierzęta niesprawiające kłopotów


Nie da się ukryć, że niektóre zwierzęta domowe mogą nam sprawiać większe lub mniejsze kłopoty. Przede wszystkim dotyczy to psów, z którymi musimy regularnie wychodzić na spacer. Nie sposób zaprzeczyć tezie, że jest to dość problematyczne – szczególnie jeśli dana osoba przez większość czasu znajduje się poza domem. W takim przypadku wyprowadzanie pupila byłoby nie lada utrudnieniem. Z tego względu, najlepiej zdecydować się na inne zwierzątko. Warto przyjrzeć się pod tym kątem przede wszystkim papugom.

sprzedam aleksandretta obrożna
Sprzedam aleksandretta obrożna – zdjęcie ze strony Garnek.pl

Obecnie coraz popularniejsza jest sympatyczna Aleksandretta, która może okazać się wspaniałym towarzyszem dla domowników. Papugi nie są kłopotliwe, ponieważ nie musimy ich wyprowadzać na dwór. Jedyne o czym powinniśmy pamiętać to fakt, aby od czasu do czasu umożliwić im swobodny przelot po mieszkaniu lub domu. Oczywiście musimy także pamiętać o tym, aby odpowiednio zabezpieczyć swoje mieszkanie tak, aby naszej papużce nic się złego nie stało, nawet podczas wielogodzinnego latania po naszym domostwie.

Aleksandretta obrożna ile żyje

Aleksandretta obrożna żyje około 10 lat. Warto kupić tę niewielką papugę, która jest efektowna, wielobarwna i piękna. Polacy coraz częściej doceniają urodę tej papugi, bo ona ma wielką urodę i jest wyjątkowa.

Sprzedam aleksandretta obrożna

Ogłoszeń o sprzedaży aleksandretty nie ma wiele, ale można je znaleźć tu i tam. To ptak dla koneserów, efektowny, polecany bardzo często. Bez takiej papugi trudno znaleźć zadowolenie z życia i codziennego przebywania w pustym domu.

Papuga aleksandretta zielona

Aleksandretta zielona ma tył i boki zielone, a przód kremowy. Wygląda niczym śpiewak operowy albo uczestnik wykwintnego przyjęcia. To ptak dla osób lubiących efektowne zwierzęta. Spokojny, ale zdenerwowany wydaje bardzo niemiłe dźwięki.

leksandretta chińska charakter
Aleksandretta chińska charakter – zdjęcie ze strony Centrumhodowlane.pl

Aleksandretta chińska charakter

Aleksandretta chińska jest spokojnym i towarzyskim ptakiem. Lubi ludzi, dobrze gniazduje z innymi papugami. Polecana jest nawet do małych mieszkań, nie hałasuje, nie kaprysi, jest efektowna i wyjątkowa.

Aleksandretta śliwogłowa hodowla

Aleksandretta śliwogłowa ma głowę w fioletowym kolorze. To samiec jest ubarwiony w taki sposób. Taka papuga ucieszy niejedną osobę i sprawi przyjemność swoim wyglądem. Są one na pewno godne uwagi oraz hodowania.

Papuga aleksandretta chińska cena

Papuga aleksandretta chińska kosztuje od 200 do 400 złotych. Takie papugi są ładne, miłe i dlatego stają się coraz bardziej popularne także w Polsce. Można spokojnie kupić parkę i cieszyć się ich trelami.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: aleksandretta obrożna ile żyje, aleksandretta oswajanie, sprzedam aleksandretta obrożna, papuga aleksandretta zielona, aleksandretta chińska charakter, aleksandretta śliwogłowa hodowla, papuga aleksandretta chińska cena. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *