wyżeł niemiecki szorstkowłosy

Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy hodowla, sprzedam, szczeniaki


Niezbyt duży, ale za to bardzo aktywny pies. Uwielbia spędzać czas na polowaniach i znany jest ze swojego znakomitego instynktu łapania dziczyzny. Znakomicie odnajduje się w nowych terenach, dlatego Niemieccy myśliwi często puszczają go głęboko w las, aby wyżeł mógł znaleźć dużych rozmiarów zwierzę. Posiada znakomitą pamięć, dlatego zawsze wraca do swojego pana nawet wtedy, jak zapędzi się za zwierzyną na odległość kilku kilometrów.

wyżeł niemiecki szorstkowłosy hodowla
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Rasa jest popularna w Polsce, Niemczech, Szwajcarii oraz oczywiście Stanach Zjednoczonych. Doskonale radzi sobie na pastwiskach oraz łąkach, gdzie pilnuje stada owiec oraz baranów. Jest odpowiedzialny oraz zna swoje miejsce w szeregu. Ze względu na swoje umaszczenie oraz szorstką sierść, potrafi doskonale bronić się przed napastnikami. Jest lojalny i posłuszny. Bywa przekupny, jednak to wada większości psów niemieckich. Rasa idealnie nadaje się do tresowania ze względu na swoją inteligencję.

wyżeł niemiecki szorstkowłosy sprzedam
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy sprzedam – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: wyżeł niemiecki szorstkowłosy szczeniaki, wyżeł niemiecki szorstkowłosy hodowla, wyżeł niemiecki szorstkowłosy sprzedam, wyżeł szorstkowłosy szczeniaki, wyżeł szorstkowłosy sprzedam, wyżeł niemiecki szorstkowłosy oddam. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *