wyżeł niemiecki krótkowłosy

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy hodowla, cena, sprzedam, charakter


Wyżeł krótkowłosy nie różni się zbytnio od długowłosego. Jest energiczny oraz pełen życia. Uwielbia kontakt ze swoim właścicielem i jeśli zostanie odpowiednio wytresowany, to może się okazać najlepszym przyjacielem człowieka. Doskonale zna się na ludziach i potrafi wyczuć ich zamiary. Jest bardzo przebiegły oraz bystry. Nie każdemu może zaufać, jedynie swojemu właścicielowi i rodzinie.

wyżeł niemiecki krótkowłosy charakter
Wyżeł niemiecki krótkowłosy charakter – zdjęcie ze strony Psy.pl

Bardzo dobrze komunikuje się z innymi zwierzętami, ale z natury jest alfą stada, dlatego może okazać się agresywny wobec innych psów. Cichy, czujny, szybko i bez ostrzeżenia atakuje, nie szczeka bez przyczyny. Gdy dorośnie a właściciel zapragnie kupić małego szczeniaka, to warto znów wybrać wyżła niemieckiego. Suki są z reguły dużo ostrzejsze od samców, ale jest to spowodowane tym, że bardzo dbają o swoje młode. Nie wolno oddzielać matki od dzieci szybciej, niż po upływie miesiąca. Wyżeł żyje do 16 – 17 lat i pozostaje aktywny.

wyżeł niemiecki krótkowłosy hodowla
Wyżeł niemiecki krótkowłosy hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: wyżeł niemiecki krótkowłosy cena, wyżeł niemiecki krótkowłosy hodowla, wyżeł niemiecki krótkowłosy sprzedam, wyżeł niemiecki krótkowłosy szczenięta, wyżeł niemiecki krótkowłosy charakter, wyżeł niemiecki krótkowłosy oddam, hodowla wyżeł niemiecki krótkowłosy, wyżeł niemiecki krótkowłosy ogłoszenia. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *