wyżeł niemiecki długowłosy

Wyżeł Niemiecki Długowłosy hodowla, sprzedam, cena, szczeniaki


Ciekawy niemiecki pies, który charakteryzuje się doskonałym nosem i absolutnym oddaniem właścicielowi. Nie jest agresywny wobec ludzi, ale bardzo nieufny i praktycznie nieprzekupny. Kocha swojego właściciela i całkiem łatwo się go tresuje. Swego czasu brał aktywny udział podczas polowań i wywiązywał się ze swoich zadań bardzo dobrze. Nie nadaje się do mieszkania w bloku lub innym ciasnym miejscu. Lubi wolność, dlatego przywiązany do łańcucha lub smyczy zacznie się droczyć, gryźć smycz itd.

wyżeł niemiecki długowłosy hodowla
Wyżeł niemiecki długowłosy hodowla – zdjęcie ze strony Opsach.pl

Pies powinien mieć zapewnioną dużą budę oraz sporą ilość jedzenia. Jest ogromnym łakomczuchem i niestety wykazuje tendencję do tycia. Nie powinno się go zostawiać samego w domu, bo jest na tyle energiczny, że prawdopodobnie poniszczy jakiś mebel lub sofę. Potrafi wywęszyć gryzonie, dlatego doskonale nadaje się do tępienia szczurów oraz myszy. Żyje nawet 15 lat i przez cały ten czas pozostaje aktywny oraz energiczny.

wyżeł niemiecki długowłosy cena
Wyżeł niemiecki długowłosy cena – zdjęcie ze strony Tapeciarnia.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: wyżeł niemiecki długowłosy hodowla, wyżeł niemiecki długowłosy sprzedam, wyżeł niemiecki długowłosy cena, wyżeł niemiecki długowłosy szczeniaki. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.v

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *