wyżeł czeski fousek

Wyżeł Czeski Fousek hodowla, sprzedam, szczeniaki, charakter


Czeskie psy znane są ze swojej lojalności oraz posłuszeństwa. Nie inaczej jest z wyżłem Fouskiem. Jest psem absolutnie oddanym swojemu właścicielowi oraz rodzinie a do tego bardzo inteligentnym. Charakteryzuje się życiową energią oraz doskonałym podejściem do dzieci. Nie lubi przemocy i nie nadwyręża swoich strun głosowych szczekaniem. Pies ten w zasadzie szczekać nie potrafi, a jedynie melodyjnie warczeć.

wyżeł czeski fousek hodowla
Wyżeł czeski fousek hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Przez wiele lat służył jako kompan do polowań i doskonale sobie radził w terenie. Obecnie jest psem rodzinnym i może mieszkać nawet w mieście. Jest małym rozrabiaką. Często świadomie wyrządza jakieś głupstwo, jednak nie unika odpowiedzialności. Potrzebuje przynajmniej 2 godzinnego spaceru bez smyczy. Dobrze znosi jedzenie surowego mięsa i właśnie w takiej formie najbardziej je pożąda. Miesięczny koszt utrzymania tej rasy to około 100 złotych, czyli jak na wyżła całkiem mało.

wyżeł czeski fousek szczeniaki
Wyżeł czeski fousek szczeniaki – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: wyżeł czeski fousek sprzedam, wyżeł czeski fousek szczeniaki, wyżeł czeski fousek hodowla, czeski fousek hodowla, czeski fousek sprzedam, fousek czeski sprzedam. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *