Papuga aleksandretta

Towarzysz dla dziecka


Zwierzęta domowe cieszą się sporym powodzeniem wśród polskich rodzin, które chcą zapewnić dzieciom sympatycznego towarzysza. W tym względzie warto wyróżnić papugi, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Obecnie wielu klientów sklepów zoologicznych próbuje kupić bardziej egzotyczne ptaki, takie jak chociażby Aleksandretta. Jest to bardzo sympatyczna papuga, z którą z łatwością można nawiązać kontakt. Nic dziwnego, że coraz częściej można ją spotkać w polskich domach.

 

aleksandretta obrożna
Aleksandretta obrożna – zdjęcie ze strony Ogloszenia.wp.pl

Ta papuga znakomicie będzie czuła się zarówno w większym domu, jak i w mieszkaniu. Nie jest ona zbyt droga, więc zakup takiego pupila na pewno nie powinien nadszarpnąć domowego budżetu. Być może właśnie z tego powodu, z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się nawet na hodowlę omawianego gatunku papugi. Jeśli ktoś jest zainteresowany dodatkowymi informacjami na temat Aleksandretty, koniecznie powinien zapoznać się z wiadomościami, które można znaleźć w wirtualnej przestrzeni – na stronach, które dotyczą tej tematyki.

Aleksandretta obrożna

Alexandretta obrożna jest papugą średniej wielkości, w kolorze niebieskim lub zielonym. Jest to ptak piękny, efektowny, rzadko spotykany. Pochodzi z Afryki, Indii oraz Cejlonu. Jej uroda jest bezsprzeczna.

Aleksandretta obrożna cena

Alexandretta obrożna nie kosztuje wiele, za 200 złotych można ją kupić i cieszyć się jej urodą. Drugie tyle wyda się na klatkę, poidełko, wizytę u weterynarza. Za 400 złotych można zyskać papugę oraz to, co papudze niezbędne jest do życia.

Aleksandretta obrożna hodowla

Hodowla aleksandretty obrożnej nie jest trudna – klatka, jedzenie, woda, trochę rozmów i muskania po piórkach. To bardzo miły i towarzyski ptak, który nie znosi samotności. Na pewno warto poświęcić jej nieco więcej czasu.

aleksandretta obrożna hodowla
Aleksandretta obrożna hodowla – zdjęcie ze strony Papughodowla.pl

Aleksandretta chińska hodowla

Hodowla aleksandretty chińskiej wymaga czasu, cierpliwości, staranności. Ten ptak jest efektowny, ma styl i zachwyca. Ten ptak żyje w Chinach i Tybecie, jest zielono-kremowy i wygląda jakby nosił frak.

Ile kosztuje aleksandretta

Alexandretta kosztuje 200 złotych, prawie każdą osobę stać na tego niezwykłego ptaka. Jego efektowny wygląd to podstawa. Warto zadbać o posiadanie takiego ptaka, bo ma on bardzo wiele do zaoferowania.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: aleksandretta obrożna, aleksandretta obrożna cena, aleksandretta obrożna hodowla, aleksandretta cena, papuga aleksandretta cena, aleksandretta chińska hodowla, ile kosztuje aleksandretta, ile kosztuje papuga aleksandretta. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *