terier brazylijski

Terier Brazylijski hodowla, cena, sprzedam, porady, opis rasy


Mały, 10 kilowy piesek, który doskonale nadaje się na polowania oraz ogólnie życie w lesie. Jest psem rodzinnym, który potrafi bronić swojego terytorium. Doskonale poluje na szkodniki takie jak myszy czy szczury. Zna swoje miejsce w rodzinie i stara się podporządkować jego członkom. Może służyć jako pies rodzinny kanapowy, a także obronny. Jest wręcz stworzony do tresowania, bowiem bardzo szybko uczy się nowych komend. Ceni sobie obecność domowników i zaciekle ich broni, gdy w pobliżu pojawi się inny pies.

terier brazylijski cena
Terier brazylijski cena – zdjęcie ze strony Naszepsy.pl

Nie toleruje kotów, zająców oraz lisów. Ma ciekawe poczucie humoru, ponieważ lubi się drażnić z psami sąsiada. Jeśli mieszkacie Państwo dom w dom z sąsiadem, to posiadając Teriera Brazylijskiego na pewno zrozumiecie jego poczucie humoru, jak zacznie podrzucać swojemu sąsiadowi gałązki, piłki lub inne, mniejsze rzeczy. Przyjacielski oraz bardzo lojalny. Przywiązuje się do swojego właściciela i zawsze chce mieć z nim dobry kontakt.

terier brazylijski hodowla
Terier brazylijski hodowla – zdjęcie ze strony Brazylijski.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: terier brazylijski cena, terier brazylijski hodowla, terier brazylijski sprzedam. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *