sznaucer miniaturowy

Sznaucer Miniaturowy charakter, szczeniak, cena, opinie, hodowla


Mały piesek z wielkim temperamentem. Uczuciowy i niezależny. Mimo swoich gabarytów potrafi wzbudzić szacunek wśród innych zwierząt. Jest inteligentny, bystry, czujny i lojalny. Szybko i mocno przywiązuje się do swojego właściciela. Nie lubi przebywać w małych pomieszczeniach. Uwielbia ruch oraz zabawę. Doskonały do zabaw z dziećmi. Niestety, lecz jest to rasa bardzo chorowita.

sznaucer miniaturka charakter
Sznaucer miniaturka charakter – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Psa należy badać przynajmniej raz na kwartał, bowiem nie jest odporny na warunki atmosferyczne. Sznaucer jest niezwykle pracowity. Uwielbia „pomagać” swojemu panu w codziennych obowiązkach i mimo, że zazwyczaj ta pomoc sprowadza się do stróżowania miejsca, gdzie przebywa właściciel to jednak pies bierze swoje zajęcie niezwykle odpowiedzialnie. Jest doskonałym „sygnałem alarmowym”, czyli potrafi bronić swojego terytorium. Jest zadziorny i nigdy nie odpuszcza. Żyje statystycznie 15 lat i przez całe swoje życie jest niezwykle aktywny.

sznaucer miniaturowy hodowla
Sznaucer miniaturowy hodowla – zdjęcie ze strony Psy.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: sznaucer miniaturka cena, sznaucer miniaturka opinie, sznaucer miniaturowy hodowla, sznaucer miniaturka oddam, sznaucer miniaturka charakter, sznaucer miniaturka sprzedam, sznaucer miniaturka szczeniak, sznaucer miniaturka hodowla. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *