husky

Syberian Husky opis, cena, opis rasy, rasa, oddam, charakter


Husky Syberyjski jest bardzo znanym psem ze względu na swoją masę, piękny wygląd oraz w szczególności kolor oczu. W naszym kraju dopiero od kilku lata ta rasa jest znana oraz udomowiona. Husky uwielbiają swojego właściciela ale są też samowystarczalne i potrafią przeciwstawić się opiekunowi. W pewnym sensie ich wychowanie może być naprawdę bardzo trudne i jest to zadanie tylko dla ludzi doświadczonych.

 

husky opis rasy
Husky opis rasy – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Syberian Husky jest odporny na warunki pogodowe oraz bardzo przebiegły. Ze względu na swoją masę oraz wzrost potrafi zjeść sporo jedzenia, dlatego należy go karmić odpowiedzialnie, aby pies nie utył. Uwielbia surowe mięso (najlepiej wołowe lub z indyka), a także wodę, dużo wody. W niektórych kręgach świata wykorzystywany jako pies pociągowy, a zwłaszcza na Syberii. Odporny na zimno, choroby oraz wirusy. Jest lojalny i ma świetne podejście do dzieci. Uwielbia zabawę. Wymaga wiele uwagi.

husky charakter
Husky charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: husky cena, husky charakter, rasa psa husky, husky oddam, rasa husky, husky opis rasy, husky rasa, husky opis. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *