świnki morskie rasy skinny

Świnka morska rasy skinny opis, cena, płeć


Kiedyś wydawało się, że istnieje tylko jedna świnka morska. Obecnie wiemy, że świnek jest o wiele więcej. Kawia domowa, bo taka jest oficjalna nazwa świnki morskiej, może mieć bujne owłosienie lub być łysa. Każda odmiana ma swoich zwolenników, każda jest kupowana i hodowana. Świnka morska rasy skinny to łysa świnka.

skinny świnki morskie
Skinny świnki morskie – źródło zdjęcia Wikipedia.org

Świnka morska skinny ma swoją urodę, podobna jest do małego hipopotama. Głowa i kończyny tej świnki mają rzadkie włosy, reszta ciała jest łysa. Świnki morskie skinny są efektowne i wyglądają kompletnie odmiennie od innych ras świnek.Świnka morska rasy skinny cena

Nie są tanie, kosztują od 200 złotych wzwyż. Wiadomo, że cena świnki morskiej rasy skinny określa też popyt na tego gryzonia. Dobrze jest, gdy świnka morska skinny ma cenę do negocjowania (głównie dotyczy aukcji internetowych chociaż coraz częściej w hodowli można cenę również negocjować). Zaleca się zakup świnki morskiej rasy skinny z polecanej hodowli, która zdrowo odżywia gryzonia.

skinny świnka morska cena
Świnka morska rasy skinny – zdjęcie ze strony 2ch.hk

Świnka morska skinny opis

Świnka morska rasy skinny jest ciemna, prawie czarna, wygląda na lekko pomarszczoną, ma włosy na łebku i kończynach, jednak to owłosienie jest bardzo rzadkie. Jest urodziwa, ma pewien wdzięk, chociaż nie można jej czesać. Mówi się, że takie świnki morskie skinny są dobre dla osób chorujących na alergię, bo ich nie uczulają. Świnki morskie skinny mają pogodny charakter, lubią pieszczoty, a piskiem sygnalizują głód i nawołują do karmienia. Skinny świnka morska jest wymarzonym i (prawie) niewymagającym gryzoniem domowym. Skórę świnki morskiej skinny czasami należy nasmarować odżywką albo balsamem. Jest to ważne, bo dobrze wpływa na stan zwierzaka.Świnka morska płeć

Płeć można rozpoznać już u dwutygodniowego zwierzaka. U starszych zwierząt nie ma z tym najmniejszych problemów – trzymiesięczna świnka morska ma bardzo wyraźne narządy płciowe.

świnka morska rasy skinny cena
Świnki morskie skinny – źródło zdjęcia Pinimg.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: skinny świnka morska, świnki morskie skinny, świnka morska skinny cena, świnka morska rasy skinny cena, skinny świnka morska cena, świnka morska skinny opis, świnki morskie rasy skinny, skinny świnki morskie, świnka morska płeć. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *