łysa świnka morska

Łysa świnka morska – cena, kąpiel, co lubią jeść


Ras świnek morskich jest wiele. Większość ma krótkie, średniej długości lub długie włosy. Łysa świnka morska na pewno jest nowinką i niezwykłym gryzoniem. Świnki morskie łyse wyglądem przypominają małego hipopotama, mają czarny kolor, gładką skórę, jedwabistą w dotyku. Należy ją nacierać oliwką lub balsamem do ciała. Bardzo lubią taką pielęgnację i będą dobrze po niej wyglądały. Łyse świnki morskie są efektowne, wyjątkowe i piękne. Łysa świnka morska jest w pewnym sensie nowością na polskim rynku – coraz łatwiej są dostępne.

świnka morska łysa
Świnka morska łysa – zdjęcie znalezione na stronie Pudelek.pl

Łysa świnka morska cena

Łysa świnka morska kosztuje ponad 300 złotych. To świnka cenna, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Na pewno warto taką świnkę posiadać jeżeli lubimy tego typu gryzonie. Taki zwierzak podoba się osobom w każdym wieku. Na pewno niejedna łysa świnka morska znajdzie troskliwy dom. Można kupić także tańsze łyse świnki morskie, jednak nie będą one pochodziły z profesjonalnej hodowli tylko zostały rozmnożone w domu.Świnka morska kąpiel

Świnka morska nie lubi wody. Nie należy zatem jej kąpać. O wiele lepiej jest pozwolić śwince morskiej wykąpać się w piasku. Po takiej kąpieli będzie zadowolona oraz pełna energii i chęci do życia.

łyse świnki morskie
Łyse świnki morskie – zdjęcie znalezione na stronie Grzybek.flog.pl

Co lubią jeść świnki morskie

Świnki morskie nie są wymagające. Należy kupić karmę dla świnek morskich i podawać ją codziennie. Dodatkowo należy podawać owoce i warzywa, suche siano, wodę, którą gryzonie popiją każde jedzenie. Świnkom “suplementuje” się witaminę C, ponieważ niedobór tej witaminy może grozić poważnymi konsekwencjami. Nie należy zatem rezygnować z podawania takiej witaminy gryzoniom jak świnka morska. Porcje nie powinny być duże, a należy podawać je dwa razy dziennie. Świnki morskie zasługują na dobrą dietę, a odpowiednie jedzenie przekłada się na dobre samopoczucie.Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: łysa świnka morska, świnka morska łysa, łyse świnki morskie, świnki morskie łyse, świnka morska kąpiel, co lubią jeść świnki morskie, łysa świnka morska cena. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *