springer spaniel walijski

Springer Spaniel Walijski hodowla, sprzedam, cena, szczeniaki


Pies z Wielkiej Brytanii, który uwielbia polować na zające oraz inne, większe zwierzęta. Doskonale zna się na tym co robi, dlatego często towarzyszy myśliwym. Co jest ciekawe to fakt, że Springer Spaniel walijski jest psem o spokojnym charakterze. Nigdy nie szczeka bez powodu i uwielbia bawić się z dziećmi. Obecnie pełni rolę psa domowego, czyli większość swojego czasu spędza na podwórkach lub w mieszkaniach.

springer spaniel walijski hodowla
Springer spaniel walijski hodowla – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Nie lubi jednak ciasnoty, dlatego warto z nim od czasu do czasu wyjść na spacer, aby piesek się nie nudził. W naszym kraju jest to rasa mało popularna, choć istnieją punkty gdzie te psy są hodowane. Spaniel ma spory apetyt, bo i waży prawie 25 kilogramów. Powinno się go karmić przynajmniej 2 razy dziennie, a maksymalnie trzy razy. Jest psem inteligentnym, bardzo bystrym i przede wszystkim szybko się uczy. Nie należy psa karmić surowym mięsem ani słodyczami. Lubi spędzać czas ze swoimi domownikami.

springer spaniel walijski cena
Springer spaniel walijski cena – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: springer spaniel walijski sprzedam, springer spaniel walijski hodowla, springer spaniel walijski cena, springer spaniel walijski szczeniaki. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *