seter angielski

Seter Angielski charakter, sprzedam, szczeniaki, oddam, hodowla


Duży pies angielski, który może zostać wytresowany zarówno na psa stróżującego, jak także myśliwego. Doskonale radzi sobie podczas polowań i zyskał przydomek „monster”, bowiem świetnie poluje na niedźwiedzie oraz dziki. Jest odporny na warunki atmosferyczne, ale niestety dosyć toporny w tresurze. Nie znosi innych zwierząt, dlatego należy odpowiedzialnie podejść do jego tresury. Te psy są bardzo skomplikowane.

rasy psów seter angielski
Rasy psów seter angielski – zdjęcie ze strony Tapeciarnia.pl

Są groźne i samowystarczalne. Wykazują bardzo dziwne poczucie humoru, ale w zasadzie każdy pies z rasy „potężnych” ma podobny humor. Jednego dnia potrafi być spokojny, by drugiego wywijać swojemu właścicielowi numery. Seter powinien jadać często oraz dużo. Jak na swoje rozmiary biega całkiem szybko. Uwielbia tereny górzyste, bo czuje się w nich bardzo dobrze. Jest inteligenty oraz nieprzekupny. Może pracować również jako pies pociągowy. Żyje około 13 lat i do ostatnich swoich dni pozostaje aktywny.

seter angielski charakter
Seter angielski charakter – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: seter angielski hodowla, seter angielski sprzedam, seter angielski szczeniaki, rasy psów seter angielski, seter angielski oddam, seter angielski charakter. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *