pudel

Pudel hodowla, sprzedam, szczeniak, cena, adopcja, porady, opis


Najbardziej znany pies na świecie. Mimo, że ta francuska rasa spotykana jest rzadko w Polsce czy Niemczech, to pewnie każda osoba mająca za zadanie wymienić jakiekolwiek francuskiego psa bez chwili zastanowienia powie „pudel”. Pudel, czy jak kto woli Pudelek jest psem bardzo zdyscyplinowanym, ale krążą wokół niego legendy. Podobno nie lubi jadać tego co inne psy, podobno wymaga codziennego szczotkowania – kompletna bzdura.

pudel opis
Pudel opis – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Pudel jest psem bardzo posłusznym, łatwym w tresowaniu i bardzo przyjacielski. Zacząć należy od jego żywienia. Pies nie ma wysublimowanych kubków smakowych, dlatego potrafi zjeść dosłownie wszystko. Nie zachowuje się jak arystokrata, bardziej jego zachowanie przypomina kota. Jest posłuszny i wierny swojemu właścicielowi. Potrafi się bawić z dziećmi, a podczas spacerów nie jest agresywny wobec innych psów. Nie lubi kłusować. Można go wychować na wspaniałego psa rodzinnego.

pudel adopcja
Pudel adopcja – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: pudel hodowla, pudel miniaturowy hodowla, pudel sprzedam, pudel szczeniak, pudel cena, pudel opis, pudel pies cena, pudel adopcja. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *