maltańczyk miniaturka

Pies maltańczyk miniaturka opis cena, waga


Maltańczyk miniaturka jest rasą modną od kilkunastu lat w Polsce. Pies robi prawdziwą furorę. Mały, biały (chociaż występuje też w czarnej barwie) psiak jest piękny i świetnie zmieści się nawet w małym mieszkaniu w bloku. Nie jest to pies do kojca, lecz tak zwana wersja kanapowa. W dalszej części artykułu przeczytasz opis, poznasz cenę i inne porady.

Maltańczyk miniaturka opis

Piesek jest najczęściej biały, puchaty, może mieć czarne łaty. To piesek urodziwy, malutki, mieszczący się nawet w damskiej torebce co jest bardzo popularne wśród gwiazd muzycznych. Waży kilka kilogramów, żyje około 15 lat. Przyjęcie pieska do domu oznacza adopcję do końca jego życia, ponieważ maltańczyk nie lubi rozstania. Piesek to nie zabawka, lecz żywe stworzenie, potrzebujące opieki oraz troski.

pies maltańczyk miniaturka
Pies maltańczyk miniaturka – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Pieski maltańczyki miniaturki ceny

W internecie można kupić takie pieski od 800 złotych ale najczęściej miniaturka z rodowodem kosztuje ponad 1500 złotych. W tej cenie właściciel kupuje psa z hodowli, zadbanego, czystego, z pełną dokumentacją, zdrowego.Maltańczyki miniaturki na sprzedaż

Maltańczyki sprzedają osoby prywatne oraz hodowle. Osoba prywatna sprzedaje pieski taniej, hodowla jest droższa. Maltańczyk waży maksymalnie cztery kilogramy, jest małym oraz lekkim pieskiem. Nie je dużo, musi mieć wygodne spanie, a szczeniak potrzebuje zabawek. Na pewno trzeba kupić miski – jedną na wodę oraz drugą na karmę. Do tego legowisko, szczotka do czesania, ponieważ maltańczyka trzeba czesać codziennie, by jego włosy nie były splątane i miały odpowiedni wygląd. Na pewno maltańczyk to ładny piesek dla wielu ludzi, ale nie mogą kupować go osoby, które nie mają czasu na pielęgnowanie takiego psiaka.

psy maltańczyki miniaturki
Psy maltańczyki miniaturki – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: maltańczyk miniaturka opis, pieski maltańczyki miniaturki ceny, maltańczyk miniaturka cena, maltańczyk miniaturka cena, maltańczyki miniaturki na sprzedaż, maltańczyk miniaturka waga. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *