tosa inu

Tosa Inu hodowla, cena, szczeniaki, ciekawostki, charakter


Potężne psy, których waga może dochodzić nawet do 70 kilogramów. Mimo swojego potężnego wyglądu psy są całkiem spokojne oraz opanowane. Wymagają konsekwentnego traktowania oraz tresowania. Doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że są większe od innych psów, dlatego znając swoją wartość potrafią się sprzeciwić swojemu właścicielowi, gdy zaczną być inaczej / gorzej traktowane od innych zwierząt. Mimo swojego potężnego wyglądu psy te są dosyć spokojne.

 

hodowla tosa inu
Hodowla tosa inu – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Nie lubią walk ani agresji, jednak kiedy zajdzie konieczność stanięcia w obronie swojego pana, to bez wahania rzucają się na przeciwnika. Tosa Inu jest psem o wielkim apetycie. Uwielbia jeść często oraz dużo co prowadzi do szybkiego przybierania na wadze. Jego dieta powinna być maksymalnie zbilansowana oraz bogata w białko i proteiny. Pies uwielbia surowe mięso, dlatego należy go karmić wieprzowiną i wołowiną. Nie toleruje kości z kurczaka, a jego żołądek nie przyjmie czekolady, orzechów oraz przetworzonych produktów mlecznych. Odporny na choroby.

tosa inu charakter
Tosa inu charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: tosa inu cena, tosa inu szczeniaki, tosa inu hodowla, tosa inu charakter, szczeniaki tosa inu, hodowla tosa inu. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *