terier niemiecki

Terier Niemiecki opis, opinie, zdjęcia, oddam, sprzedam, hodowla


Terier Niemiecki jest psem upartym oraz trudnym do wychowania. Nie nadaje się do chodzenia na smyczy. Szybko się przywiązuje do swojego właściciela. Jest odważny i bardzo energiczny. Tylko doświadczeni treserzy powinni go wychowywać. Swego czasu brał aktywny udział podczas polowań i wywiązywał się ze swoich zadań bardzo dobrze. Nie nadaje się do mieszkania w bloku lub innym ciasnym miejscu.

terier niemiecki opis
Terier niemiecki opis – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Lubi wolność, dlatego przywiązany do łańcucha lub smyczy zacznie się droczyć, gryźć smycz itd. Powinien być konsekwentnie traktowany. Nie wolno mu popuszczać. Doskonale zna się na ludziach, zatem potrafi wyczuć złe zamiary. Jeśli chodzi o żywienie, to nie jest psem wymagającym. Oczywiście, musi zjadać sporo karmy dziennie, jednak nie przeszkadza mu sucha forma jedzenia, choć na pewno woli mięso. Nieufny wobec obcych, ale niestety przekupny. Żyje bardzo długo, bo niektóre osobniki dożywają 20 lat.

terier niemiecki hodowla
Terier niemiecki hodowla – zdjęcie ze strony Sprzedajemy.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: terier niemiecki opis, terier niemiecki opinie, terier niemiecki zdjęcia, terier niemiecki oddam, terier niemiecki sprzedam, terier niemiecki hodowla. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *