skye terrier

Skye Terrier hodowla, sprzedam, cena, ciekawostki, szczeniaki


Kolejna rasa, która obecnie służy do wystaw oraz pokazów psiej mody. Psy są bardzo specyficzne. Mimo, że wyglądają pięknie to służą głównie do polowań i ta robota wychodzi im znakomicie. Doskonale znają swoje miejsce w szeregu, ale są nieufne wobec obcych. Doskonale znosi warunki życia na wsi, ale nienawidzi miasta. W kontakcie z innymi zwierzętami bywa agresywny, ale jest to charakterystyczna oznaka dla wszystkich psów, które są aktywne na polowaniach.

skye terrier hodowla
Skye terrier hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Potrafią dużo zjeść, dlatego należy hamować ich apetyt. Wykazują skłonność do tycia, co może się okazać problemem dla mało doświadczonego tresera. Psa należy trzymać bardzo krótko. Nie wolno mu pozwalać na zbyt wiele, bowiem podobnie jak Yorki zacznie on grymasić oraz się obrażać. Jest uparty oraz skłonny do zerwania współpracy. Rasa w Polsce absolutnie unikalna. Piesek żyje do 15 lat i przez całe swoje życie zaskakuje właściciela. Uwielbia higienę i spędza na niej 2 godziny dziennie.

skye terrier cena
Skye terrier cena – zdjęcie ze strony Dogtime.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: skye terrier hodowla, skye terrier cena, skye terrier szczenięta sprzedam, skye terrier sprzedam, skye terrier szczeniaki. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *