lundehund norweski

Lundehund Norweski opis, sprzedam, informacje, porady, hodowla


Lundehund jest psem Norweskim, który potrafi znakomicie polować na większe od siebie zwierzyny. Posiada bardzo dziwny charakter, ponieważ uwielbia spędzać czas ze swoim właścicielem, ale nie przepada za kontaktami z dziećmi. Jest uparty oraz bywa złośliwy dla innych zwierząt, a już w szczególności innych psów. Są bardzo sprytne, ponieważ wykorzystują swoją wątłą sylwetkę do zwracania na siebie uwagi przez większe od siebie zwierzęta.

norsk lundehund hodowla
Norsk lundehund hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Niektóre psy mogą się roztyć do sporych rozmiarów, dlatego należy dbać o żywienie tej rasy. Lundehund jest przebiegły oraz cwany. Nie należy trzymać go na terenie, gdzie znajduje się siatka ogrodowa lub słabiutki płot. On poradzi sobie doskonale i z siatką i słabym płotem. Może uciec i bywa włóczęgą. Piesek wiąże się z jednym panem na całe życie. Nie toleruje obcych, dlatego dobrze nadaje się na psa obronnego. Jest nieprzekupywalny i może wzbudzać respekt u innych psów. Rasa w Polsce unikalna.

norsk lundehund sprzedam
Norsk lundehund sprzedam – zdjęcie ze strony Opsach.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: norsk lundehund sprzedam, norsk lundehund hodowla, lundehund hodowla. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

2 komentarzy do “Lundehund Norweski opis, sprzedam, informacje, porady, hodowla

  1. kupie szczeniaka Norsk Lundehund . Prosze podac mi cene oraz plec,wiek. jednoczesnie musza byc wszystkie szczepienia,odrobaczywienie itd. Pies musi byc sprawdzony przez weteriniarza poniewaz musi spelniac warunki do hodowli. Prosze o od
    powiedz. z powazaniem Helena.

  2. Interesuje mnie ten gatunek zwierzat Norsk hundehund bo ma dobre zalety i podoba mi sie, oraz wogule ma ladna sylwetke ktora da sie lubic.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *