łajka rosyjskoeuropejska

Łajka Rosyjskoeuropejska charakter, sprzedam, szczeniaki, hodowla


Łajka to pies myśliwski i uwielbia ruch. Niektórzy treserzy są zdania, że nie nadaje się ona do mieszkania w domu, ale to wszystko zależy od sposobu tresury. Warto w tym miejscu odnotować, że każdego psa można nauczyć dosłownie wszystkiego, ale należy mieć do niego odpowiednie podejście. Pies jest bardzo spokojny i nie wymaga specjalnego traktowania. Potrafi się nauczyć wielu ciekawych rzeczy w krótkim czasie.

łajka rosyjsko europejska hodowla
Łajka rosyjsko europejska hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Jest stanowczy i kiedy zostanie sprowokowany, to zacznie zaciekle walczyć. Podczas polowań ma dobrą taktykę, która polega na tropieniu w absolutnej ciszy. W momencie wytropienia dzika lub jelenia pies zaczyna głośno szczekać, dzięki czemu naprowadza zwierzynę na myśliwego. Pies jest popularny nie tylko w Rosji, ale także całej Europie. W Polsce znajdują się dwa punkty hodowli tych psów. Koszt zakupienia szczeniaka jest stosunkowo niski, a jego utrzymanie kosztuje około 100 złotych miesięcznie.

pies łajka rasa
Pies łajka rasa – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: łajka rasa, łajka rosyjska, łajka sprzedam, pies łajka rasa, łajka rosyjsko europejska szczeniaki, łajka rosyjsko europejska sprzedam, łajka rosyjsko europejska hodowla, łajka rosyjsko europejska cena. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *