cocker spaniel amerykański

Cocker Spaniel Amerykański hodowla, szczenięta, cena, charakter


Cocker Spaniel amerykański jest obecnie psem wystawowym. Jest psem bardzo odważnym oraz skorym do zabawy. Doskonale sobie radzi zarówno w małych mieszkaniach, jak także domach. Rośnie przez około 13 miesięcy i w tym czasie potrafi pochłonąć ogromne ilości pożywienia. Nie jest typem samotnika – uwielbia kontakt z dziećmi oraz swoim właścicielem. Pies ten potrzebuje bardzo dużo ruchu, a samo jego utrzymanie to wydatek rzędu 500 złotych miesięcznie.

 

cocker spaniel amerykański hodowla
Cocker spaniel amerykański hodowla – zdjęcie ze strony Psy24.pl

Jego jadłospis powinien być bogaty w węglowodany oraz białko. Nie znosi surowego mięsa oraz kurczaka. Warto pamiętać, że czasem ta rasa może się obrazić na człowieka, dlatego warto pamiętać, aby trzymać psa naprawdę krótko. Cocker zdobył w swojej karierze kilka bardzo prestiżowych nagród. Żyje statystycznie do 15 lat, a jeśli będzie się o niego szczególnie dbać, to przeżyje nawet 20 lat. W stosunku do ludzi bardzo uprzejmy, miły. Swojemu panu jest oddany. Lojalny i bardzo wierny. Nie szczeka bez powodu i jest w stanie rzucić się na pomoc każdemu, kto jej potrzebuje.

cocker spaniel amerykański długość życia
Cocker spaniel amerykański długość życia – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: cocker spaniel amerykański hodowla, cocker spaniel amerykański szczenięta, cocker spaniel amerykański ogłoszenia, cocker spaniel amerykański cena, cocker spaniel amerykański sprzedam, cocker spaniel amerykański szczeniaki, cocker spaniel amerykański długość życia. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *