owczarek kaukaski

Owczarek Kaukaski charakter, szczeniaki, cena, waga, oddam, opinie


Owczarek Kaukaski jest Rosyjskim psem, który swoim wyglądem skutecznie odstrasza złodziei oraz potencjalnych wrogów. Doskonały do tresury. Zna swoje miejsce w szeregu. Jest dobrym stróżem. Nigdy nie szczeka bez powodu, a kiedy to robi oznaczać może to tylko jedno – coś w okół domu dzieje się złego. Jest bardzo nieufny wobec obcych i praktycznie nieprzekupywalny. Doskonale nadaje się do pilnowania siedzib firm lub produkcji.

owczarek kaukaski charakter
Owczarek kaukaski charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Potrafi wytrzymać cały dzień bez wody, a nie przyjmie niczego od obcego. Jest trudny w pielęgnowaniu. Jego sierść, gruba oraz puszysta powinna być szczotkowana przynajmniej dwa razy dziennie. W rodzinie owczarki kaukaskie są miłe i przyjacielskie, spokojne i nieuciążliwe. Wspaniały stróż. Nie jest hałaśliwy nie zna uciążliwego ujadania Na swoim terenie nie tolerują żadnych obcych. Owczarek kaukaski ma silnie rozwinięty popęd do obrony, niezależny charakter i jest przyzwyczajony do samodzielnego działania. Żyje do 15 lat.

owczarek kaukaski waga
Owczarek kaukaski waga – zdjęcie ze strony Pies.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: owczarek kaukaski szczeniaki, owczarek kaukaski cena, owczarek kaukaski waga, owczarek kaukaski opinie, owczarek kaukaski charakter, owczarek kaukaski szczeniaki oddam. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *