ogar polski

Ogar Polski charakter, cena, szczeniaki, oddam, opinie, hodowla


Jeden z najbardziej znanych w Polsce psów. Charakteryzuje on się doskonałym instynktem łowieckim. Potrafi namierzyć zwierzynę z dalekiej odległości i tropić ją aż do złapania. Źle czuje się w małych miastach. Ceni sobie duże przestrzenie, dlatego chętnie zamieszka w domu z podwórkiem, którego będzie bronił. Waży do 25 kilogramów. Jego dieta powinna być bardzo zbilansowana.

ogar polski charakter
Ogar polski charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Potrafi zjeść dosłownie wszystko, dlatego nie przeszkadza mu surowe mięso, krew oraz warzywa. Z charakteru ogar polski jest spokojny, towarzyski. Może być psem rodzinnym, trzymanym w domu. Ogar polski nie jest agresywny, ale to już kwestia jego tresowania. Skoro mowa o tresurze, to warto nadmienić, iż jest ona dosyć skomplikowana. Pies jest temperamentny, uwielbia polować i sprawia mu to wiele przyjemności. Właściciel powinien mieć jednak na oku swojego psa, nie wolno mu pozwalać na zbyt wiele luzu. Dobrze współpracuje z innymi zwierzętami domowymi. Żyje do 14 lat.

ogar polski hodowla
Ogar polski hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: ogar polski hodowla, ogar polski cena, ogar polski szczeniaki, ogar polski charakter, ogar polski oddam, ogar polski sprzedam, ogar polski szczeniaki cena, ogar polski opinie. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *