oddam za darmo psa

Oddam za darmo psa rasowego w dobre ręce. Nie porzucaj go!


W momencie, gdy nasz pies jest jeszcze szczeniakiem, cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony otoczenia ludzi, ale ostatecznie należy pamiętać, że ta sytuacja ulega diametralnie zmianie w momencie gdy, pies zaczyna rosnąć. Wtedy bardzo często nie poświęca się mu tyle uwagi co wcześniej, przez co zwierze czuje się porzucone przez swojego właściciela. Niestety takie są fakty, jeśli pies zaczyna być ciężarem dla właściciela, bardzo często wyrzuca się go z domu i zaczyna błąkać się po pobliskich osiedlach. Trzeba przyznać, że takie zachowania to prawdziwe bestialstwo i normalna osoba kochająca zwierzęta, nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego.

oddam psa w dobre ręce
Oddam psa w dobre ręce – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Pies musi liczyć na odpowiedzialność swoich opiekunów, ponieważ skrajna nieodpowiedzialność, może okazać się dużym problemem. Najważniejsze jest to, aby człowiek szanował swojego psa i liczył się z odpowiedzialnością, jaka na nim ciąży, gdy decyduje się na jego posiadanie, Starość w żadnym wypadku nie jest powodem do tego, aby pozbywać się zwierzaka, który mieszkając całe życie w jednym miejscu, nie będzie w stanie przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.

oddam rasowego psa
Oddam rasowego psa – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bardzo dużo porzuconych psów trafia bezpośrednio do schroniska, gdzie bardzo często czekają one na adopcję, która pozwala im pozyskać nowy często lepszy dom. Niestety nie wszystkie psy mają tyle szczęścia, wiele z nich umiera z głodu na ulicy, co jest bardzo smutną wiadomością świadczącą o braku odpowiedzialności człowieka, nie popełniajmy takiego błędu.

Oddam za darmo psa rasowego

W internecie spotyka się hasła – oddam za darmo psa rasowego. Zwierze też ma uczucia i nie jest zabawką. Branie go pod swój dach i oddawanie to przykra sprawa. Jednak lepiej, że ktoś chce go oddać w dobre ręce, niż dosłownie „wyrzucić z domu”.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: oddam za darmo psa, oddam za darmo psa rasowego, oddam psa w dobre ręce, oddam rasowego psa, oddam psa za darmo. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *