nova scotia cuck tolling retriever

Nova Scotia Duck Tolling Retriever hodowla, cena, szczeniaki


Kanadyjska rasa, która przez wiele lat wykorzystywana była do polowań na ptactwo. Pies jest znakomitym pływakiem. Zna swoje miejsce w szeregu i nie chce się zbytnio wychylać. Co jest ciekawe to fakt, że rasa ma znakomity wzrok, a nieco gorszy słuch. Toller nie musi wysłuchiwać ptaka, bo wystarczy mu tylko jego znakomity wzrok. Nie toleruje innych psów, dlatego doskonale nadaje się na obrońcę sporego terytorium.

nova scotia duck tolling retriever hodowla
Nova scotia duck tolling retriever hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Wyróżnia się zachowaniem wśród ludzie. Ma klasę i doskonale wie kiedy może sobie pozwolić na więcej, a kiedy nie. Psy nie wymagają wielkich nakładów pieniężnych, ponieważ zjedzą absolutnie wszystko co właściciel ma im do zaoferowania. Cenią sobie zabawę z dziećmi, dlatego mogą zostać zakupione jako zwierzątko dla dziecka, by mogło się ono nauczyć odpowiedzialności. Nova żyje statystycznie przez 16 lat i przez cały ten czas pozostaje w dobrej kondycji. W Polsce niestety rasa bardzo unikalna. Spotykana sporadycznie.

nova scotia duck tolling retriever szczeniaki
Nova scotia duck tolling retriever szczeniaki – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: nova scotia duck tolling retriever cena, nova scotia duck tolling retriever hodowla, nova scotia duck tolling retriever sprzedam, nova scotia duck tolling retriever szczeniaki, nova scotia duck tolling retriever szczeniaki sprzedam, nova scotia duck tolling retriever cena szczeniaka. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *