maltańczyk szczeniak

Maltańczyk szczeniak cena, żywienie, pielęgnacja


Maltańczyk jest miłym psiakiem, jest to rasa znana i lubiana. Te białe i puchate pieski mają urok. Lubią spacery, bieganie, zabawy z dziećmi. Klimat miasta i wsi jest odpowiedni dla tych psiaków. Psy maltańczyki łatwo się chowa. Czy maltańczyk szczeniak za darmo jest dostępny? Na pewno tak, bo czasami ludzie oddają takie małe pieski np: wyjeżdżając na dłuższy czas za granicę lub po prostu nie mogą opiekować się maltańczykiem. Każdy pies maltańczyk ma inny charakter, ale każdy może być Twoim wymarzonym ulubieńcem.

maltańczyk szczeniak cena
Maltańczyk szczeniak cena – zdjęcie znalezione na stronie Wikipedia.org

Maltańczyk szczeniak żywienie

Wyżywić maltańczyka nie jest trudno. Te pieski nie jedzą dużo ale trzeba zapewnić im właściwą dietę. Można podawać im mięso ale przegotowane, nie twarde, lecz odpowiedniej miękkości, warzywa i wodę do picia. W sprzedaży są suche oraz mokre karmy dedykowane wyłącznie tej rasie. Piesek może żyć nawet 15 lat, gdy jest dobrze pielęgnowany i odpowiednio żywiony. Należy karmić go najlepiej dwa razy dziennie. Waży trzy-cztery kilogramy, jest mały, lekki i bardzo wesoły.Maltańczyk szczeniak pielęgnacja

Dobra pielęgnacja to podstawa – spacer nawet kilka razy dziennie, kąpiel przynajmniej raz w miesiącu, codzienne czesanie.Psy maltańczyki wymagają pielęgnacji, nie można takich piesków zaniedbywać. Właściciele powinni zapewnić również pieskom wizyty u weterynarza oraz odpowiednią porcję witamin i właściwe szczepienia.

maltańczyk szczeniak żywienie
Maltańczyk szczeniak pielęgnacja – zdjęcie znalezione na stronie Flickr.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: maltańczyk szczeniak za darmo, maltańczyk żywienie, maltańczyk pielęgnacja. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *