maltańczyk koreański

Maltańczyk koreański, biały czy czarny?


Dzieci lubią żywiołowe i pełne temperamentu pieski, a takie są właśnie małe i temperamentne maltańczyki. Psy o dobrej opinii i chętnie kupowane przez klientów. Może to być maltańczyk koreański. Popularne jest także biały maltańczyk i czarny maltańczyk. Klienci mogą obejrzeć te zwierzaki w hodowli, podjąć decyzję o zakupie i po pewnym czasie powrócić do danej hodowli po pieska dla siebie. Czy te zwierzaki warto mieć? Na pewno, są one wesołe, pogodne i rodzinne. Kochają osoby dorosłe oraz dzieci. Ważą 3-4 kilogramy, mogą żyć nawet 15 lat. To psy długowieczne, wyjątkowe i dające wiele radości swoim właścicielom.

biały maltańczyk
Biały maltańczyk – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Maltańczyki – podstawowe informacje

Dzisiaj maltańczyki spodobają się niejednej osobie, bo ich uroda jest wręcz obrazkowa. Są one efektowne, miłe, wspaniale bawią się. Uwielbiają długie spacery, podczas których mogą wybiegać się i hasać tak, jak tego chcą. Zwierzaki lubią odpoczywać w zieleni, na łonie natury. Mały maltańczyk lubi mięso (np: ugotowana pierś kurczaka), warzywa, żółty i biały ser. Ich apetyt zaspokajają potrawy najlepszej możliwej jakości. Jednak najlepiej kupować im karmy suche lub mokre specjalnie dobrane dla rasy maltańczyk.

czarny maltańczyk
Pies maltańczyk – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Maltańczyki kochają spacery, ale lubią także słodkie leniuchowanie na domowej kanapie. Są wytrzymałe, dzieciaki uwielbiają zabawy z maltańczykami, bo to pieski o niezwykłej urodzie, miłe, pogodne, spokojne. Agresja jest im bezwzględnie obca (chociaż wszystko zależy od wychowania) i nie mają zwyczaju nikogo atakować. Lubią pogodne dni i spokojnie śpią w nocy. Nie trzeba im bynajmniej zapewnić dużych ilości jedzenia, lecz wystarczy sprawić, aby w ich miseczce znalazła się karma kilka razy dziennie najlepiej o danej godzinie.Maltańczyki kochają relaks, dlatego trzeba im kupić wygodne posłanie, w którym spędzą każdy wieczór i czas wolny. Rasa jest rekomendowana do każdego domu, w którym może mieszkać rodzina, singiel lub starsza osoba czyli tzw. senior. Maltańczyk to pies pełen spokoju, opiekuńczy i wesoły, lojalny, chociaż czasami nieco zazdrosny.

maltańczyk koreański
Rasa maltańczyk – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: maltańczyk koreański, biały maltańczyk, czarny maltańczyk. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *