lakeland terrier

Lakeland Terrier opis rasy, cena, sprzedam, ciekawostki, hodowla


Lakeland Terrier to kolejna rasa z Wielkiej Brytanii. Charakteryzuje się ona nieustępliwością oraz znakomitym podejściem do swojego właściciela. Psy są wrażliwe kiedy się na nie krzyczy, dlatego szybko się uczą. Doskonale aportują oraz mogą pełnić rolę psa obronnego. Jest stosunkowo mały, bo waży nie wiele więcej niż 8 kilogramów. Jego dieta powinna się składać z dużej ilości mięsa oraz dodatków w postaci sztucznych kości.

lakeland terrier cena
Lakeland terrier cena – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Psy wykazują tendencję do dbania o swój wygląd, co często skutkuje problemami żołądkowymi. W wolnym czasie gryzą gałęzie oraz inne mniejsze, twarde materiały aby ostrzyć i czyścić zęby. Warto pieskowi zapewnić specjalną kość do higieny jamy ustnej. Jest przyjacielski, oddany i lojalny. Wymaga strzyżenia oraz częstej pielęgnacji sierści. W utrzymaniu mało kosztowny. Miesięczny wydatek na pieska to około 100 złotych. Uwielbia dzieci, ale jest wrogo nastawiony do innych psów.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: lakeland terrier cena, lakeland terrier sprzedam. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *