labrador retriever

Labrador Retriever charakter, cena, szczeniak, opinie, hodowla


Jedna z najbardziej popularnych ras. Labrador zasłynął dużymi rolami w filmach oraz świecie fotografii. Jest psem bardzo aktywnym, ma znakomity nos do tropienia narkotyków i świetnie się z nim współpracuje. Labrador Retriever rośnie przez 14-15 miesięcy i osiąga wysokość 60 centymetrów oraz wagę 35-40 kilogramów. Ma wielki apetyt, dlatego należy go karmić przynajmniej 2 razy dziennie.

labrador retriever charakter
Labrador retriever charakter – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Doskonale zna swoje możliwości, zatem potrafi bez problemów samemu znaleźć sobie pożywienie. Wie również o tym, iż inne psy się go boją, a więc może ten atut wykorzystywać jako obronę swojego pana. Jest niestety przekupny i jeśli obcy poda mu jedzenie, to chętnie je przyjmie. Doskonale nadaje się do stróżowania domu, ale nie zawsze będzie szczekał na obcych. W tresurze troszeczkę skomplikowany, ponieważ Labrador ceni sobie dużo spokoju oraz wolności. Nie należy uczyć go czegokolwiek na siłę, bo to nic nie da.

labrador retriever hodowla
Labrador retriever hodowla – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: labrador retriever cena, labrador retriever charakter, labrador retriever szczeniak, labrador retriever hodowla, labrador retriever opinie, labrador golden retriever szczeniaki, labrador golden retriever cena. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *