kot savannah hodowla

Kot savannah ile kosztuje, hodowla, na sprzedaż, cena, sprzedam


Kot savannah ma na swoim ciele dość wyraźne cętki. Poza tym ma duże uszy i wyraźne policzki. Z pozoru lekki i niezbyt silny, w rzeczywistości jednak jest bardzo silny i muskularny. Ma pełna klatkę piersiową, a jego tylne kończyny są odrobinę dłuższe od przednich. W porównaniu do całej głowy, uszy wydają się dość duże. Oczy przybrały kształt migdałów. Ma bardzo gęste, przylegające do ciała futro.

Kot savannah jest niezwykle inteligentny. Wyróżnia się dużym temperamentem. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu zbyt długo. Jest bardzo ciekawy świata. Jako że jest dość żywym kotem, lubi nie tylko spacery, ale też wodne sporty. Przywiązuje się do swojego właściciela, jest mu wierny i podąża za nim krok za krokiem. Inteligencja pomaga im wymknąć się z zamkniętego pomieszczenia, albo też wkraść się do lodówki pod nieuwagę domowników. Uważa się, iż jest to kot wesoły.

kot savannah cena
Kot savannah cena – zdjęcie ze strony Purrfectcatbreeds.com

To duży kot, jeden z największych, bo jego waga może nawet sięgać 11 kg, ale mimo to pielęgnacja nie jest szczególnie uciążliwa. Tak jak w przypadku wszystkich pozostałych ras należy go jedynie raz na jakiś czas czesać, a także czyścić uszy oraz przycinać paznokcie. Jeżeli chodzi o pielęgnację, zdecydowanie większą uwagę trzeba przykuć jego żywieniu. Dieta powinna składać się surowego mięsa, wymieszanego z warzywami i owocami. To wszystko czego może potrzebować, do pokonywania wszelkich codziennych trudności i tym bardziej, do codziennych psikusów.

Kot savannah hodowla

Hodowla kota savannah to rzadkość w Polsce. Kotów tej rasy jest wiele na świecie, a cena kota sprawia, że wielu Polaków na tę rasę po prostu nie stać. Kot savannah to rasa wyjątkowa, którą warto hodować z uwagi na spore zyski.Kot savannah sprzedam

Kota savannah można kupić w internecie, bo tam najwięcej jest ogłoszeń o sprzedaży takich zwierzaków. Poza Polską taki kot może kosztować nawet 1000 dolarów USA. Warto zatem poszukać takich zwierzaków w Europie, za nieco mniejsze pieniądze.

Kot savannah cena

Cena kota savannah to 4000 złotych lub więcej. Jest to duża suma, lecz ten kot na nią zasługuje. Jest to krzyżowka kota domowego i dzikiego serwala, nieco nieprzewidywalna, ale godna uwagi. To kot dla osób o twardym charakterze.

Kot savannah ile kosztuje

Co najmniej 2000 złotych. Można jednak kupić kota za nawet ponad 5000 złotych. To kot dla koneserów, którzy są gotowi wydać na niego spore pieniądze. To sprawa jak najbardziej oczywista. Dzisiaj kota savannah posiada coraz więcej osób w Europie.

kot savannah na sprzedaż
Kot savannah na sprzedaż – zdjęcie ze strony Vetstreet.com

Kot savannah na sprzedaż

Kot savannah jest wystawiany na sprzedaż osoby prywatne oraz profesjonalne hodowle. Jakość takiego kota jest wysoka, a jego uroda jest bezcenna. Ten kot sprawia radość nie tylko koneserom. To kot dla niemal każdego chętnego.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: kot savannah hodowla, kot savannah sprzedam, kot savannah cena, kot savannah ile kosztuje, kot savannah na sprzedaż, savannah kot cena, koty savannah hodowla. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *