Konkurs – Miss 4ni.pl czyli nasze zdjęcia zwierząt


Z uśmiechem na twarzy informuję, że na naszej stronie co miesiąc będzie organizowany konkurs ” Miss 4ni.pl”. Zasady konkursu są proste. Wystarczy wysłać zdjęcie swojego zwierzaka (nie ważne czy będzie to chomik, kot, pies czy inny pupil), a użytkownicy wybiorą najciekawsze zdjęcie za pomocą głosowania. Poniżej przedstawiam krótki regulamin oraz zasady wysyłania zdjęć.

  • Zdjęcia proszę wysyłać na e-mail zoomaniacy@gmail.com w tytule wiadomości proszę wpisać “Miss 4ni.pl”. W treści napisać kilka zdań o zwierzaku (jak wabi się, kiedy urodził itd.)
  • Zdjęcie powinno być dobrej jakości o minimalnej szerokości 750PX. Zdjęcia średniej jakości (poruszone, bez ostrości) nie zostaną dodane do konkursu.
  • Zakaz wysyłania zdjęć znalezionych w Internecie, gazecie lub innym miejscu. Wyrażasz zgodę na publikację zdjęć na 4ni.pl i w innych miejscach np: Facebook.
  • Możliwość wysłania w miesiącu maksymalnie 3 różnych zdjęć przez jedną osobę. Uwaga! Zdjęcia nie mogą powtarzać się w kolejnych miesiącach.
  • Moderator, redaktor lub administrator ma prawo poprawić zdjęcie oraz tekst np: poprawić błędy ortograficzne, stylistyczne, zmienić rozmiar zdjęcia itp.
  • Nagrodą w konkursie jest dodanie miniaturki zdjęcia w menu po prawej stronie. Twojego zwierzaka obejrzy około 3000 osób. Czy nie jest to fascynująca nagroda?
  • W razie pytań proszę o pozostawienie komentarza z pytaniem lub kontakt przez e-mail.

Zabawa trwa od listopada 2017 roku. Zdjęcia wysłane w listopadzie będą brały udział w zabawie “Miss 4ni.pl – listopad 2017”, natomiast wysłane w innym miesiącu np: w styczniu 2018 będą brały udział w zabawie “Miss 4ni.pl – styczeń 2018”. Po prostu zabawa jest organizowana co miesiąc. Na początku miesiąca zostanie stworzone głosowanie i osoba, która otrzyma najwięcej głosów wygrywa. W razie remisu tworzona jest kolejne głosowanie z udziałem dwóch zdjęć  Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy.

Brak tagów.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *