jack russell terrier

Jack Russell Terrier charakter, cena, adopcja, opinie, waga


Niewielki piesek, ale z ogromnym temperamentem. Według treserów idealna rasa to trzymania w domu, gdzie znajduje się spore podwórko. Psy kochają bronić oraz pilnować swojego terytorium. Mimo swojego skromnego wyglądu potrafią zaatakować nawet większego od siebie psa i wygrać ten pojedynek. Doskonale czują się na zewnątrz domu – gorzej w środku, zamknięte. Psy powinny posiadać konsekwentnego właściciela, który będzie miał odpowiednie podejście do jego tresury.

jack russell terrier opis
Jack russell terrier opis – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Nie wolno psiakowi pozwalać na wszystko, bo zacznie się robić leniwy, co w konsekwencji prowadzi do zaniechania nauki. Jack Russel jest świetny w aportowaniu, co może pomóc w wychowywaniu dzieci, które przecież uwielbiają tego typu zabawy z psami. Wykazuje olbrzymią radość z życia, jest uczuciowy i lojalny. Nie boi się nikogo, dlatego doskonale broni swojego terytorium. Jego jadłospis powinien być bogaty w mięso oraz białko. Nie wolno psu podawać czekolady, ponieważ jej nie toleruje.

jack russell terrier waga
Jack russell terrier waga – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: jack russell terrier charakter, jack russell terrier hodowla, jack russell terrier cena, jack russell terrier oddam, jack russell terrier adopcja, jack russell terrier opinie, jack russell terrier waga , jack russell terrier opis. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *