imię dla maltańczyka

Imię dla maltańczyka suczki i samca


Maltańczyki to małe, białe puchacze, pogodne, “łobuziakowate”, pełne życia. Imię powinno oddawać ich charakter oraz temperament. Imię dla maltańczyka to ważna decyzja. Właściciel może poszukać imienia w kalendarzu, internecie, poprosić o pomoc swoją rodzinę. Najlepiej podpowiada internet, co nie znaczy, że musimy niewolniczo polegać na tym właśnie źródle informacji. Wyobraźnia podpowiada piękne imiona, dlatego dobrze jest często opierać się na niej. Potęga wyobraźni jest ogromna, a rozwiązania podpowiadane przez nią bywają najlepsze.

imię dla maltańczyka suczki
Imię dla maltańczyka suczki – zdjęcie ze strony Pxhere.com

Imię dla maltańczyka suczki

Suczka maltańczyka jest miła, słodka i wspaniała. Można nadać jej imiona takie, jak Amy, Baby, Kruszynka, Psotka, Sugar, Candy, Zizi, Sissi, Fiki, Miki, Figa, Gracja, Abaka, Afera, Afra, Adina, Adora, Azja. Ile osób, tyle można mieć pomysłów na imię. Popularne są także imiona takie, jak Krejzolka, Crazy, Miami. Wiele imion ma angielski rodowód, bo taka jest moda naszych czasów, lecz nie musi tak zawsze być. Polskie imiona są także bardzo piękne, a jest ich całkiem sporo.



Imię dla maltańczyka

Samiec maltańczyka jest miły, łagodny i rozbrykany. Można nazwać go Darek, Marek, Szejk, Smile, Śmieszek, Bakarat, Bakcyl, Bakier, Belfer, Bej, Begin, Cwaniak, Cudak, Cynk. To wesołe i sympatyczne imiona odpowiednie dla maltańczyka. Granice wyboru stanowi zawsze wyobraźnia – to właściciel zawsze wybiera odpowiednie imię dla maltańczyka, a ten wybór jest na wiele długich lat.

imię dla maltańczyka
Maltańczyk – źródło zdjęcia Pxhere.com

Jeżeli masz propozycję na imię dla psa to serdecznie zapraszam do odpowiedzi do newsa. Najlepsze imiona zostaną dopisane do artykułu. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *