gończy hamiltona

Gończy Hamiltona hodowla, cena, sprzedam, poradnik, opis rasy


Rasa, która w wieku 2-15 lat mierzy do 60 centymetrów. Jeden z mniej popularnych psów zarówno w naszym kraju, jak także w Szwecji, skąd pochodzą. Psy te są dobrymi kompanami podczas polowań. Uwielbiają spędzać czas w lasach oraz na łąkach. Całkiem sprawnie radzi sobie w mieszkaniach. Nie ma zbyt wielkich wymagań co do jedzenia, dlatego nie przeszkadza mu nawet surowe mięso. Lubi spędzać czas ze swoim właścicielem.

gończy hamiltona hodowla
Gończy hamiltona hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

W tresurze zasadniczo łatwy, jednak ma on swój świat i może w którymś momencie się zbuntować. Nie lubi samotności. Bardzo ceni sobie aktywność, dlatego tej rasie należy zapewnić bardzo dużo ruchu. Psy z zasady nie są konfliktowe i lubią zabawę z innymi zwierzętami. Hamiltonowi nie przeszkadza obecność kotów oraz innych zwierząt domowych. Potrafi tępić szczury oraz myszy. Doskonale radzi sobie także z innymi, większymi od siebie zwierzętami dzikimi. Żyje do 15 lat i przez całe swoje życie pozostaje niezwykle aktywny.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: gończy hamiltona hodowla, gończy hamiltona cena, gończy hamiltona sprzedam. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *