foksterier szorstkowłosy

Foksterier Szorstkowłosy hodowla, sprzedam, opinie, szczeniaki


Foksterier szorstkowłosy jest rasą wrogo nastawioną do innych psów oraz mniejszych od siebie zwierząt. Psy te nie nadają się do życia w mieście lub co gorsza – małym mieszkaniu, ponieważ wykazują się aktywnością. Osoby posiadające takiego pieska są zdania, że wymaga on minimum 3- godzinnego spaceru dzień w dzień, dlatego jest to rasa rzadko spotykana w naszym kraju. Foksteriery to psy o bardzo ciekawej charakterystyce. Są bardzo lojalne oraz uczciwe wobec swojego właściciela.

foksterier szorstkowłosy hodowla
Foksterier szorstkowłosy hodowla – zdjęcie ze strony Polki.pl

Potrafią bronić swojego terytorium i mimo swoich skromnych rozmiarów doskonale radzą sobie z większymi od siebie zwierzętami. Swego czasu wykorzystywane do polowania na króliki oraz zające, dzisiaj pies udomowiony. Foksterier posiada krótką i szorstką sierść, której zadaniem jest odstraszanie drapieżników. Psa należy często szczotkować. Jego dieta powinna być zbilansowana. Psa tresuje się łatwo oraz przyjemnie, nie sprawia żadnych problemów wychowawczych. Żyje do 15 lat.

foksterier szorstkowłosy opinie
Foksterier szorstkowłosy opinie – zdjęcie ze strony Polki.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: foksterier szorstkowłosy sprzedam, foksterier szorstkowłosy oddam, foksterier szorstkowłosy hodowla, rasa foksterier, foksterier szorstkowłosy opinie, rasa psa foksterier, foxterier sprzedam, foksterier szorstkowłosy szczeniaki. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *