foksterier krótkowłosy

Foksterier Krótkowłosy hodowla, szczeniaki, sprzedam, opis


Szlachetna rasa, która charakteryzuje się wspaniałym nosem łowieckim. Jest psem inteligentnym oraz bystrym. Potrafi doskonale zaganiać dziczyznę w stronę myśliwego, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane do brania udziału w polowaniach. Nie akceptują innych psów, zatem często dochodzi pomiędzy nimi do walki. Foksterier jest szybki oraz zwinny. Nie wymaga specjalnego traktowania, jednak w trakcie tresury właściciel może dojść do wniosku, że pies uczy się wolno.

foxterier szczeniak
Foxterier szczeniak – zdjęcie ze strony Psy.pl

W rzeczywistości tak jest, lecz raz nauczony foksterier zapamięta daną komendę oraz zachowanie na długi czas. Doskonale nadaje się do kontaktu z dziećmi, jednak ze względu na swoją wagę nie powinno się zostawiać go samego z małym dzieckiem. Jest lojalny wobec swojego pana i słucha go praktycznie zawsze. Często chodzi własnymi ścieżkami, jednak wraz z upływem lat jego charakter się stabilizuje. Koszt utrzymania to nie więcej niż 100 złotych miesięcznie.

foksterier krótkowłosy hodowla
Foksterier krótkowłosy hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: foksterier krótkowłosy hodowla, foksterier krótkowłosy sprzedam, foxterier szczeniak, foksterier krótkowłosy szczeniak. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *