imiona dla kota

Imiona dla kota – fajne, proste, nowoczesne


Kot to nowy domownik, któremu trzeba zapewnić miejsce do spania, smaczne jedzenie i codzienną porcję pieszczot. Koty lubią być w centrum uwagi, a wielogodzinna samotność jest im nie w smak. Są egocentrykami ale lubią mieć ukochanego właściciela, który będzie centrum ich świata. Mruczek to imię zdecydowanie niemodne. Dzisiaj koty mają inne imiona (ogólnie koty nie mają imion tylko wabią się) zdarzają się kociaki o imionach Jan, Staś czy Heniu. Bywają koty wabiące się Jacek. W dalszej części artykułu inne, przykładowe imiona dla kota.

fajne imiona dla kotów
Imiona kotów – źródło obrazka Wikipedia.org

Imiona kotów

Modne są takie imiona, jak Dolar, Łobuz, Chester, Gonzo i wiele innych. Modne jest imię Kacper, zdarzają się buraski o imionach takich, jak Gucio, Misiek, Misia, Niunia, Złotówka. Ilu właścicieli, tyle imion dla kociaka. Z naszego doświadczenia jednak wynika, że lepsze są proste imiona takie, jak Muka, Kicia, Pieszczotka, Psotka od wymyślnych Chesterów czy Sissi.Imienia dla kota

Imię powinno być krótkie, wdzięczne, miłe dla ucha. Imię powinno pasować do kota i być łatwe do wymówienia. Kot na swoje imię reaguje po jakimś czasie, ale ładne imię to podstawa. Inspiracji można szukać w świecie ludzi i zwierząt – pięknie brzmią imiona takie, jak Róża, Stokrotka, Bazia. Maurycy lub Teodozjusz to imiona zbyt wymyślne – lepszy będzie Teddy lub Mizia. Krótkie, łatwe do wymówienia, frapujące.

imienia dla kota
Fajne imiona dla kotów – zdjęcie z publicdomainpictures.net

Imiona dla kota

Ładne imię dla kota powinno być efektem rodzinnych narad. Jest to decyzja na całe kocie życie i warto podejmować ją wspólnie z rodziną. Imienia się nie zmienia, ponieważ kociak przyzwyczaja się do takiego imienia i reaguje na nie bardzo szybko. Nie róbmy kotu krzywdy zbyt wymyślnym imieniem, opracujmy imię łatwe, dźwięczne, wdzięczne i wpadające w ucho.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: imiona dla kota, imiona kotów, imienia dla kota, fajne imiona dla kotów. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *