eurasier

Eurasier hodowa, cena, szczeniaki, sprzedam, charakter, opis rasy


Pies, do którego należy mieć odpowiednie podejście. Nie znosi zmiany właściciela, dlatego 3 miesiące po urodzeniu należy znaleźć mu pierwszego i ostatniego właściciela. Bywa uparty, zatem treser będzie miał trudne zadanie do wykonania. Nie lubi jak coś mu się narzuca i rozkazuje. Należy go wychowywać bardzo powoli i konsekwentnie. Pies ten nie robi hałasu i wielu treserów jest zdania, że jego zachowanie przypomina bardziej kota, niż sporej wielkości psa.

eurasier charakter
Eurasier charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Szczeka tylko wtedy, kiedy ma ku temu powód. Nie lubi się przymilać do obcych i jest bardzo przywiązany do swojego właściciela. Jego sierść jest gęsta oraz gruba. Nie wymaga częstego czesania oraz strzyżenia, bo piesek radzi sobie samemu doskonale. Żyje przeciętnie 15 lat, co i tak jest bardzo dobrym wynikiem zważywszy na fakt, że ostatnie 5 lat życia spędza mało aktywnie. W kontakcie z innymi zwierzętami raczej neutralny, choć to już zależy od sposobu wychowania. Nie jest wymagający ale bardzo uparty.

eurasier opis rasy
Eurasier opis rasy – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: eurasier hodowla, eurasier cena, eurasier charakter, eurasier szczeniaki, eurasier sprzedam, eurasier szczeniaki cena, eurasier hodowla polska, eurasier opis rasy. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *