entlebucher

Entlebucher hodowla, cena, informacje, ciekawostki, opis rasy


Nie bez powodów nazywany wiernym. Pies rasy entlebucher jest bardzo wierny i doskonale znosi trudy mieszkania w ciasnym mieszkaniu. Rasa ta jest bardzo aktywna i należy pieskowi zapewnić przynajmniej 3 godzinny spacer dziennie. Z wyglądu wydaje się małym pieskiem, ale w rzeczywistości wcale taki nie jest. Lubi dobrze zjeść, dlatego należy go karmić 4 razy dziennie. Dlaczego 4 razy dziennie? Ponieważ pies ten ma szybką przemianę materii.

entlebucher opis rasy
Entlebucher opis rasy – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Po 5 godzinach od zjedzenia posiłku w jego żołądku nie ma już jedzenia. Należy karmić go często, ale małymi porcjami. Uwielbia przebywać na świeżym powietrzu i ceni sobie taką formę aktywności. Jest bardzo lojalny wobec swojego właściciela oraz członków rodziny. Nie przeszkadza mu obecność innych psów i potrafi się z nimi zaprzyjaźnić. Z natury spokojny, nie szczeka bez powodu. Lubi spać blisko ludzi, ale jako szczenię należy go uczyć samotnego spędzania czasu w nocy, bowiem nauczony przebywania z ludźmi zacznie płakać, gdy pozostawimy go samego.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: entlebucher hodowla, entlebucher cena, entlebucher opis rasy. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *