Amazonka niebieskoczelna

Egzotyczne gatunki ptaków


W dzisiejszych czasach najbardziej egzotyczne gatunki ptaków cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Coraz więcej osób decyduje się na to, aby przygarnąć pod swój dach skrzydlatego przyjaciela. Może nim być na przykład amazonka niebieskoczelna, która jest coraz bardziej rozpowszechniona w sklepach zoologicznych. Aby się o tym przekonać, wystarczy pewnego dnia wybrać się do konkretnego sklepu zoologicznego, który byłby w stanie zaoferować nam naprawdę szeroki wybór zwierząt.

amazonka niebieskoczelna hodowla
Amazonka niebieskoczelna hodowla – zdjęcie ze strony Sprzedajemy.pl

Z jego pomocą bez problemów znajdziemy dla siebie najbardziej egzotyczną papugę, która na pewno przypadnie nam do gustu. Co więcej, egzotyczny ptak na pewno szybko podbije serca wszystkich domowników, niezależnie od wieku. Warto nadmienić, że nie tylko dzieci przepadają za domowymi pupilami. Papugi coraz częściej są kupowane także przez osoby dorosłe, które chcą zapewnić sobie wesołego towarzysza. Należy także zaznaczyć, że z tym gatunkiem zwierząt bardzo łatwo można nawiązać kontakt, co jest niewątpliwie dodatkowym atutem.

Amazonka niebieskoczelna cena

Amazonka niebieskoczelna kosztuje co najmniej 1000 złotych. Ten ptak mieszka w Ameryce Południowej i tam jest bardzo popularny. Jest zielony, ma niebieskie czoło i stąd bierze się jego nazwa.

Amazonka niebieskoczelna sprzedam

Amazonki niebieskoczelne sprzedają specjalistyczne hodowle, których w Europie trochę jest. W Polsce istnieją pojedyncze hodowle takich ptaków. Hodowanie amazonek na pewno jest dobrym pomysłem.

Amazonka niebieskoczelna hodowla

Amazonka niebieskoczelna nie sprawia problemów. Dobrze się ją hoduje. Musi mieć jedzenie dla papug, wodę, kochającego właściciela. Lubi żyć w stadzie, więc zakup drugiej papugi jest koniecznością.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: amazonka niebieskoczelna cena, amazonka niebieskoczelna sprzedam, amazonka niebieskoczelna hodowla, papuga amazonka niebieskoczelna cena, amazonka niebieskoczelna forum. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *