duży szwajcarski pies

Duży Szwajcarski Pies charakter, sprzedam, opinie, cena, hodowla


Jedna z tych ras, która nie znosi życia w małym mieszkaniu. Niestety, lecz te psy kochają wolność i jeśli zakupi go rodzina mieszkająca w mieszkaniu, to pies stanie się osowiały i mało chętny do zabaw. Ceni sobie życie na otwartych terenach. Uwielbia biegać oraz spędzać czas w podróży, na spacerach. Rasa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest w rodzinie najważniejsza. Kocha kontakt z dziećmi i chętnie przebywa z osobami starszymi.

szwajcarski pies pasterski charakter
Szwajcarski pies pasterski charakter – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Duży Szwajcarski Pies jest rzeczywiście duży. Może mierzyć do 70 centymetrów wysokości i jadać ogromne ilości jedzenia. W jego menu powinno znajdować się gotowane mięso. Nie wolno tej rasie podawać kości z kurczaka, ponieważ są one drobne i mogą uszkodzić psu przełyk. Dobrze znosi kontakt z innymi psami. Nie gryzie ani nie szczeka bez powodu. Posiada charakterystyczne, ciemne i brązowe umaszczenie. Odpowiedzialny za swoje czyny. Nigdy nie ucieka, gdy wie, że zrobił coś złego.

hodowla duży szwajcarski pies pasterski
Hodowla duży szwajcarski pies pasterski – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: duży szwajcarski pies pasterski cena, duży szwajcarski pies pasterski hodowla, duży szwajcarski pies pasterski sprzedam, duży szwajcarski pies pasterski opinie, pies szwajcarski cena, szwajcarski pies pasterski charakter, hodowla duży szwajcarski pies pasterski, szwajcarski pies pasterski cena bez rodowodu. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *