czarny terier rosyjski

Czarny Terier Rosyjski hodowla, strzyżenie, cena, adopcja, charakter


Terier rosyjski jest jednym z tych psów, które doskonale reagują na naukę. Rasa ta jest wykorzystywana do pracy w wojsku oraz policji. Doskonale węszy oraz stróżuje. Nie nadaje się do mieszkań oraz małych posesji, ponieważ może popaść w depresję i zachorować. Pies uczy się niezwykle szybko i jest pojętny. Potrafi dostosować się do wszelkich warunków pogodowych. Jest niezwykle zdyscyplinowany i odporny.

czarny terier rosyjski strzyżenie
Czarny terier rosyjski strzyżenie – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Wierny i oddany swojemu panu. Nigdy nie zrobi krzywdy ani jemu, ani nikomu z domowników. Nie potrafi radzić sobie z innymi psami, ponieważ zawsze chce dominować w stadzie. Nie nadaje się na psa kanapowego i jeśli nie zapewni mu się sporej ilości ruchu, to pies zwyczajnie zacznie ignorować swojego właściciela. Nie lubi surowego jedzenia i można dojść do wniosku, że łatwiej dogodzić Pudelkowi niż czarnemu terrierowi rosyjskiemu. Sierść gęsta oraz ciemna. Psa należy szczotkować przynajmniej raz dziennie lub częściej. Żyje średnio 16 lat.

czarny terier rosyjski charakter
Czarny terier rosyjski charakter – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: czarny terier rosyjski hodowla, czarny terier rosyjski cena, terier rosyjski oddam, czarny terier rosyjski charakter, czarny terier rosyjski opinie, czarny terier rosyjski strzyżenie, czarny terier rosyjski adopcja, hodowla czarny terier rosyjski. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *