cairn terrier

Cairn Terrier hodowla, cena, szczeniaki, opis rasy, opinie


Cairn Terrier to panicz wśród psów. Ma bardzo wysublimowane kubki smakowe i królewskie podejście do życia. Pies bywa trudny w tresurze, bowiem sam narzuca swoje prawa człowiekowi. Panicznie boi się wody i kiedy delikatnie się pobrudzi to biegnie do właściciela, aby ten natychmiast go wyczyścił. Można go nauczyć wielu ciekawych rzeczy, ale pies może nie mieć na to ochoty.

cairn terrier hodowla
Cairn terrier hodowla – zdjęcie ze strony Pixabay.com

W zasadzie oczekuje podporządkowania się pod siebie i większość swojego wolnego czasu spędza na spaniu. Bywa leniem oraz arogantem. Nie kontroluje często swojego zachowania i kompletnie nie interesuje go spacer na smyczy. Jest jedynym samcem alfa w stadzie, zatem nie warto kupować mu do towarzystwa innego psa. Może dojść między nimi do spięć. Jego dieta powinna być zbilansowana. Pies powinien zostać nauczony jedzenia suchej karmy, choć to zadanie będzie szalenie trudne i odpowiedzialne. Bardzo dobry do zabaw z dziećmi.

cairn terrier opinie
Cairn terrier opinie – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: cairn terrier sprzedam, cairn terrier cena, cairn terrier hodowla, cairn terrier oddam, cairn terrier szczeniaki, cairn terrier szczenięta rasowe, cairn terrier za darmo, cairn terrier opinie. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *