boston terrier

Boston Terrier charakter, sprzedam, opinie, cena, oddam, hodowla


Boston terrier to pies o średniej wielkości. Jest zbity oraz umięśniony. Przez wiele lat wykorzystywany był do walk psów. Odnosił na tym polu świetne wyniki, dlatego jest osobnikiem szanowany. Potrafi doskonale odnaleźć się w nowym otoczeniu i dlatego też jest bardzo popularny. Jest psem inteligentnym, pełnym energii oraz zabawnym. Jest nieufny wobec obcych i całkowicie nieprzekupny.

hodowla boston terrier
Hodowla boston terrier – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Nie przyjmie jedzenia ani wody od osoby, której nie zna. W tresurze bywa odporny niczym Bulldog, ale można nad nim zapanować. Nie powinno się go tresować na psa „zabijakę”, ponieważ pies już sam z siebie wykazuje agresywne zapędy. Można go bez problemu wychować na psa domowego, kanapowego. Jeśli chodzi o jego karmienie, to powinno się mu podawać gotowane mięso i raz na jakiś czas suchą karmę. Jest bystry i przebiegły. Suki są dużo spokojniejsze od samców, jednak w okresie od marca do maja samce wykazują się ogromnym temperamentem.

boston terrier szczeniaki
Boston terrier szczeniaki – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: boston terrier sprzedam, boston terrier opinie, boston terrier charakter, boston terrier cena, hodowla boston terrier, boston terrier oddam, boston terrier hodowla, boston terrier szczeniaki. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *