bichon frise

Bichon Frise opis rasy, charakter, cena, opis, oddam, hodowla


Pies z Belgijskimi korzeniami. Ma bardzo silny charakter i ciężko go wytresować. Przez wiele lat służył jako pies kanapowy wśród arystokracji. Jest absolutnie samodzielny i nie wymaga specjalnego traktowania. Podczas tresowania tej rasy należy pamiętać o jednej, bardzo ważnej rzeczy – temu psu nie wolno pozwalać na dużo swobody, ponieważ poczuje się bardzo pewnie i któregoś dnia zacznie się sprzeciwiać swojemu właścicielowi.

bichon frise opis rasy
Bichon frise opis rasy – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Jest doskonały do tropienia domowych gryzoni. Poluje na szczury oraz myszy. Nie przeszkadza mu obecność innych zwierząt, ale chce być traktowany lepiej od nich. Kiedy właściciel przyniesie do domu innego pieska, to Bichon Frise zacznie być zazdrosny. Dzięki szybkiemu metabolizmowi oraz energii pies szybko zrzuca zbędne kilogramy, więc koszt jego utrzymania będzie wynosił nawet 200 – 250 złotych miesięcznie. Tej rasie nie wolno podawać surowego mięsa oraz krwi z kaczki. Nie toleruje też orzechów ani czekolady.

bichon frise charakter
Bichon frise charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: bichon frise charakter, bichon frise opis rasy, bichon frise oddam, bichon frise hodowla, bichon frise cena, bichon frise cena, bichon frise opis. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *