beagle harrier

Beagle Harrier hodowla, cena, ciekawostki, informacje, charakter


Jeśli o jakimś psie można napisać, że jest urodzonym piosenkarzem, to na pewno o Beagle Harrier. Ta rasa urodziła się w domu muzycznym, bowiem psy mają bardzo melodyjny głos. Pewnie też za to rasa ta jest tak podziwiana i kochana. Co jest ciekawe to fakt, że psy rasy Beagle charakteryzują się dużym łakomstwem, ale Harrier jest tego zupełnym przeciwieństwem.

beagle harrier hodowla
Beagle harrier hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Piesek uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, a dodatkowo doskonale znosi kontakt z domownikami. Nie lubi przebywać sam, dlatego pozostawiony sam sobie zacznie płakać (mowa o szczeniakach). Interesujący jest także fakt, że ten pies bardzo lubi inne psy. Poniekąd jest to związane z ich historią, ponieważ do niedawna beagle służyły jako psy do pomocy niewidomym. Kolejną ciekawostką jest fakt, że Beagle wyróżniają się bardzo dobrym słuchem. Potrafią słyszeć odgłos swojego właściciela z odległości nawet jednego kilometra. To z pewnością zasługuje na uznanie.

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: beagle harrier cena, beagle harrier hodowla. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *