basset bretoński

Basset bretoński hodowla, cena, szczeniak, charakter, oddam, opis


Basset bretoński to jedna z tych ras, która charakteryzuje się brązowym umaszczeniem swojej sierści. Psy tej rasy są niezwykle inteligentne i od wielu lat coraz popularniejsze w naszym kraju. Basset uchodzi za psa inteligentnego oraz bardzo spostrzegawczego. Uwielbia wypady na polowania oraz spędzanie czasu na łonie natury. Zwykle zżywa się ze swoim właścicielem oraz domownikami. Ceni sobie spokój oraz dużo wolnego miejsca.

 

basset hound charakter
Basset hound charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Nie lubi przebywać w budzie, o wiele lepszym rozwiązaniem będzie stworzenie dla psa czegoś w rodzaju werandy, z której będzie miał idealny widok na całą okolicę lub samo podwórko. Mimo swoich małych rozmiarów potrafi być bardzo zadziorny. Podczas tresury zaleca się kontrolowanie swojego psa, aby przypadkiem nie poczuł się zbyt pewnie. Nie należy poświęcać mu całej swojej uwagi, bo zwierzę przestanie traktować nas jak panów, ale za swoich poddanych. Basset bretoński bywa smętny, ale jest to wynikiem zmiany pogody.

basset szczeniak
Basset szczeniak – zdjęcie ze strony Opsach.pl

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: basset cena, basset szczeniak, basset hound charakter, basset hound cena, basset charakter, basset bretoński hodowla, basset oddam, szczeniaki basset. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *