barbet

Barbet hodowla, cena szczeniaka, cena, sprzedam, szczeniaki


Francuska rasa, która znana jest ze znakomitych umiejętności pływackich. Barbet to pies o czarnej sierści oraz małych, brązowych oczach. Jest zbity, ale nie gruby. Doskonale nadaje się do trzymania w domu i będzie go bronił przed drapieżnikami lub złodziejami. Mimo, że jest psem francuskim to można go spotkać też w innych krajach UE. Potrafi nie tylko polować na ptactwo, ale także radzi sobie z dziczyzną.

barbet hodowla
Barbet hodowla – zdjęcie ze strony Akc.org

Należy karmić go często, ale małymi porcjami. Uwielbia przebywać na świeżym powietrzu i ceni sobie taką formę aktywności. Jest bardzo lojalny wobec swojego właściciela oraz członków rodziny. Nie przeszkadza mu obecność innych psów i potrafi się z nimi zaprzyjaźnić. Jest zabawny oraz wykazuje fajny humor. Jeśli czegoś chce, to będzie się przymilał do dowolnego członka rodziny, aż w końcu dostanie to, czego chce. Bywa marudny, ale nie powinno to nikogo dziwić, wszak mowa o psie francuskim. Żyje około 15 lat i przez całe swoje życie pozostaje niezwykle aktywny.

barbet cena szczeniaka
Barbet cena szczeniaka – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Powyższy artykuł powinien zapoznać Ciebie z tematem: barbet hodowla, barbet szczeniaki, barbet sprzedam, barbet cena, barbet cena szczeniaka. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *